Senior JEE fejlesztő

Egyszerre vágysz komoly projektre és egy kis cég dinamizmusára? Családias és produktív környezetet keresel? Szívesen terelgeted az ifjúságot? Esetleg a DevOps a szíved csücske? Nálunk ezeket egyszerre megtalálhatod a már meglévő és hamarosan induló Java alapú fejlesztési projektjeinkben.

Részletek

Amit kínálunk

  • kellemes, családias munkakörnyezet vagy otthoni munkavégezés
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • komoly, többrétegű rendszerek fejlesztési lehetősége
  • változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • modern IT infrastruktúra
  • versenyképes fizetés
  • BKV-val és vonattal is könnyen megközelíthető iroda a Városliget szomszédságában
  • parkolási lehetőség, bringatároló zuhanyzási lehetőséggel

Amit kérünk

  • Legalább 3 év JEE fejlesztési tapasztalat
  • Valamely webes Java keretrendszer alapos ismerete (Spring, Struts, JSF)
  • Adatbázisfejlesztési tapasztalat (SQL, JDBC, JPA, Hibernate)
  • EJB ismeretek
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Aminek örülünk

  • JS keretrendszer ismerete (JQuery, Angular)
  • Android, iOS fejlesztési tapasztalat
  • REST, SOAP, JMS fejlesztési tapasztalat
  • Vezető fejlesztői tapasztalatok

Szakmai önéletrajzokat várunk fizetési és munkaidőigény megjelölésével a job2024@guidance.hu e-mail címre. Az önéletrajzod elküldésével hozzájárulsz, hogy a Guidance Zrt. azt toborzás céljából kezelje és 1 évig megőrizze. Ha az önéletrajzod törlését kéred, írj az info@guidance.hu e-mail címre!

Amiben segíthet a Guidance

Tanácsadás-szervezés

Tervezzünk közösen!

Fejlesztés

Testre szabott megoldásokat kínálunk

Tesztelés

Tesztelés és minőségbiztosítás

Oktatás

Szoftverfejlesztési és üzemeltetési tréningek

Ismerjen meg minket jobban!

Lépjen velünk kapcsolatba, hogy kollégánk megkereshesse Önt.
Reméljük bemutathatjuk megoldásainkat vagy egy ingyenes konzultáció során
közösen kitalálhatjuk, hogy az Ön szervezetét miben tudnánk segíteni.

Vegye fel velünk a kapcsolatot!